Politieke partijen

Een overzicht van politieke partijen in de gemeenteraad van Pekela.

Samen voor Pekela

Fractievoorzitter: De heer Lex Kupers
E-mail: g.kupers@pekela.nl
Website: Samen voor Pekela

Socialistische Partij

Fractievoorzitter: De heer Mans Siegers
E-mail: h.siegers@pekela.nl
Website: SP Pekela

Partij voor de Vrijheid

Fractievoorzitter: De heer Arthur van Dooren
E-mail: a.vandooren@pekela.nl
Webite: Partij voor de Vrijheid Pekela

Partij van de Arbeid

Fractievoorzitter: De heer Reiny Kuiper
E-mail: r.kuiper@pekela.nl
Website: PvdA Pekela

Christen Democratisch Appèl

Fractievoorzitter: De heer Feike Oppewal
E-mail: f.oppewal@pekela.nl
Website: CDA Pekela

GroenLinks

Fractievoorzitter: Mevrouw Elly Knevelman-Hulshof
E-mail: e.knevelman@pekela.nl
Website: GroenLinks Pekela

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie

Fractievoorzitter: Mevrouw Jolanda Fridrichs-Kok
E-mail: J.J.Fridrichs@pekela.nl
Website: VVD Pekela