Raadsleden

De gemeenteraad van Pekela bestaat uit 15 raadsleden. De gemeenteraad stelt de grote lijnen vast voor het gemeentebeleid. Daarnaast treedt de gemeenteraad op als vertegenwoordiger van de inwoners van de gemeente. Raadsleden zijn direct gekozen door de inwoners van Pekela. De burgemeester is de voorzitter van de raad. Om de vier jaar worden er gemeenteraadsverkiezingen gehouden.

Fractievoorzitter P.H. Siegers

P.H. Siegers
Contactgegevens en taken Fractievoorzitter P.H. Siegers
AdresRondweg 4
9663 CR  Nieuwe Pekela
Mobiel nummer06 38963417
E-mailadresp.siegers@pekela.nl
Politieke partijSP

K. Kruisman

K. Kruisman
Contactgegevens en taken K. Kruisman
AdresBurg. Snaterlaan 8
9665 HP  Oude Pekela
Telefoonnummer06 51328716
E-mailadresk.kruisman@pekela.nl
Politieke partijSP

M. Wubbema

M. Wubbema
Contactgegevens en taken M. Wubbema
AdresApollolaan 46
9665 CS  Oude Pekela
Mobiel nummer06 50212064
E-mailadresm.wubbema@pekela.nl
Politieke partijSP

A. Vroomans - Makkinga

A. Vroomans - Makkinga
Contactgegevens en taken A. Vroomans - Makkinga
AdresVeemstede 74
9665 EE  Oude Pekela
Mobiel nummer0630174038
E-mailadresa.vroomans@pekela.nl
Politieke partijSP

Fractievoorzitter G.A. Kupers

G.A. Kupers
Contactgegevens en taken Fractievoorzitter G.A. Kupers
AdresDs. S. Tjadenstraat C 114
9663 RE  Nieuwe Pekela
Telefoonnummer0597 646916
Mobiel nummer06 34706331
E-mailadresg.kupers@pekela.nl
Politieke partijSamen Voor Pekela

G. Smit-Norder

G. Smit-Norder
Contactgegevens en taken G. Smit-Norder
AdresDs. Sicco Tjadenstraat C 34
9663 RB  Nieuwe Pekela
Telefoonnummer0597 646316
E-mailadresg.smit-norder@pekela.nl
Politieke partijSamen Voor Pekela

E.C.A Winkel

E.C.A Winkel
Contactgegevens en taken E.C.A Winkel
AdresDr. Harm Brouwerstraat D19
9663RK  Nieuwe Pekela
Telefoonnummer0597 645880
Mobiel nummer06 47153141
E-mailadrese.winkel@Pekela.nl
Politieke partijSamen Voor Pekela

Fractievoorzitter H.H. Busemann

H.H. Busemann
Contactgegevens en taken Fractievoorzitter H.H. Busemann
AdresRietgors 5
9665 MR  Oude Pekela
Telefoonnummer06 51608137
Mobiel nummer06 51608137
E-mailadresh.busemann@pekela.nl
Politieke partijPvdA

R.K. Kuiper

R.K. Kuiper
Contactgegevens en taken R.K. Kuiper
AdresA. Westersstraat A 125
9663 PC  Nieuwe Pekela
Telefoonnummer0597 618961
E-mailadresr.kuiper@pekela.nl
Politieke partijPvdA

Fractievoorzitter D. Berghuis

D. Berghuis
Contactgegevens en taken Fractievoorzitter D. Berghuis
AdresWaterkant 22
9665 MG  Oude Pekela
Telefoonnummer0597 613199
E-mailadresd.berghuis@pekela.nl
Politieke partijCDA

M.P. Ritzema

M.P. Ritzema
Contactgegevens en taken M.P. Ritzema
AdresA. Reijndersstraat A 105
9663 PH  Nieuwe Pekela
Telefoonnummer0597 613767
E-mailadresmp.ritzema@pekela.nl
Politieke partijCDA

Fractievoorzitter H. Knevelman-Hulshof

H. Knevelman-Hulshof
Contactgegevens en taken Fractievoorzitter H. Knevelman-Hulshof
AdresH.B. Hulsmanstraat I 62
9663TN  Nieuwe Pekela
Mobiel nummer06 37444488
E-mailadrese.knevelman@pekela.nl
Politieke partijGroen Links

P.M. Inklaar

Geen foto
Contactgegevens en taken P.M. Inklaar
AdresNoordkante 72
9665 ES  Oude Pekela
Telefoonnummer0597 615055
E-mailadresp.inklaar@pekela.nl
Politieke partijVVD

Fractievoorzitter W.R. Meilof

W.R. Meilof
Contactgegevens en taken Fractievoorzitter W.R. Meilof
AdresAlbatrosstraat C 5
9663 PV  Nieuwe Pekela
Telefoonnummer0597 672497
E-mailadreswr.meilof@pekela.nl
Politieke partijChristen Unie