Raadsleden

De gemeenteraad van Pekela bestaat uit 15 raadsleden. De gemeenteraad stelt de grote lijnen vast voor het gemeentebeleid.

De gemeenteraad van Pekela bestaat uit 15 raadsleden. De gemeenteraad stelt de grote lijnen vast voor het gemeentebeleid. Daarnaast treedt de gemeenteraad op als vertegenwoordiger van de inwoners van de gemeente. Raadsleden zijn direct gekozen door de inwoners van Pekela. De burgemeester is de voorzitter van de raad. Om de vier jaar worden er gemeenteraadsverkiezingen gehouden.

Raadsleden:

Fractievoorzitter P.H. Siegers

K. KruismanContactgegevens en taken Fractievoorzitter P.H. Siegers:

Adres Rondweg 4
9663 CR Nieuwe Pekela

Mobiel nummer: 06 38963417

E-mailadres: p.siegers@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 


K. Kruisman

K. KruismanContactgegevens en taken K. Kruisman:

Adres: Burg. Snaterlaan 8
9665 HP Oude Pekela

Mobiel nummer: 06 51328716

E-mailadres: k.kruisman@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 


M. Wubbema

M. WubbemaContactgegevens en taken M. Wubbema:

Adres: F. Clockstraat 9
9665 BA Oude Pekela

Telefoonnummer: 06 50212064

E-mailadres: m.wubbema@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 


E. van Klaveren - Spelde

A. Vroomans - MakkingaContactgegevens en taken E. van Klaveren - Spelde:

Adres: Tuinbouwwijk 9
9665 NM Oude Pekela

Telefoonnummer: 06 20704455

E-mailadres: e.vanklaveren@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 

 

Fractievoorzitter G.A. Kupers

G.A. KupersContactgegevens en taken Fractievoorzitter G.A. Kupers:

Adres: Ds. S. Tjadenstraat C 114
9663 RE Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 646916

Mobiel nummer: 06 34706331

E-mailadres: g.kupers@pekela.nl

Politieke partij: Samen Voor Pekela

 


G. Smit-Norder

G. Smit NorderContactgegevens en taken G. Smit-Norder:

Adres: Ds. Sicco Tjadenstraat C 34
9663 RB Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 646316

E-mailadres: g.smit-norder@pekela.nl

Politieke partij: Samen Voor Pekela

 


 

E.C.A. Winkel

ECA WinkelContactgegevens en taken E.C.A. Winkel:

Adres: Dr. Harm Brouwerstraat D19
9663 RK Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 645880

E-mailadres: e.winkel@pekela.nl

Politieke partij: Samen Voor Pekela

 


 

R.K. Kuiper

R.K. KuiperContactgegevens en taken R.K. Kuiper:

Adres: A. Westersstraat A 125
9663 PC Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 618961

E-mailadres: r.kuiper@pekela.nl

Politieke partij: PvdA

 

 

J. Roorda

J. Roorda
Contactgegevens en taken J. Roorda:

Adres: W.H. Bosgrastraat 103
9665 PH Oude Pekela

Telefoonnummer: 06 12336103

E-mailadres: j.roorda@pekela.nl

Politieke partij: PvdA

 

 

Fractievoorzitter D. Berghuis

D. BerghuisContactgegevens en taken Fractievoorzitter D. Berghuis:

Adres: Waterkant 22
9665 MG Oude Pekela

Telefoonnummer: 0597 613199

E-mailadres: d.berghuis@pekela.nl

Politieke partij: CDA
 

 

 

M.P. Ritzema

M.P. RitzemaContactgegevens en taken M.P. Ritzema:

Adres: A. Reijndersstraat A 105
9663 PH Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 613767

E-mailadres: mp.ritzema@pekela.nl

Politieke partij: CDA

 


 

Fractievoorzitter A.C. van Dooren                            

A. van DoorenContactgegevens en taken Fractievoorzitter A.C. van Dooren:

Adres: Fractiehuis PS, Turfsingel 83
9712 KL Groningen

Telefoonnummer: 0597 671804

E-mailadres: a.vandooren@pekela.nl

Politieke partij: PVV

 


 

R.J. van Dooren

R.J. van DoorenContactgegevens en taken Fractievoorzitter PVV:

Adres: Fractiehuis PS, Turfsingel 83
9712 KL Groningen

Telefoonnummer: 0597 671804

E-mailadres: r.vandooren@pekela.nl

Politieke partij: PVV

 

 

Fractievoorzitter H. Knevelman-Hulshof

H. Knevelman - HulshofContactgegevens en taken Fractievoorzitter H. Knevelman-Hulshof:

Adres: H.B. Hulsmanstraat I 62
9663 TN Nieuwe Pekela

Mobiel nummer: 06 37444488

E-mailadres: e.knevelman@pekela.nl

Politieke partij: Groen Links

 

 

Fractievoorzitter J.J. Fridrichs-Kok

J.J. Fridrichs-KokContactgegevens en taken Fractievoorzitter J.J. Fridrichs-Kok:

Adres: Zuidwendingerweg 36
9663 AK Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 615055

E-mailadres: j.fridrichs@pekela.nl

Politieke partij: VVD